USSE na WOŚP 2015

Witaj czytelniku. Dzisiaj chcielibyśmy pokazać Ci, że działamy na wielu "frontach", nie tylko bojowych. Jednym z nich są imprezy charytatywne. Niejednokrotnie mieliśmy okazje bywać na takich akcjach i wspierać je, gdyż wiemy, że możemy pomóc - przecież to się liczy najbardziej. W tego typu eventach, dodatkowym plusem jest jeszcze fakt, że mamy bezpośredni kontakt z ludźmi, co pomaga w przekazywaniu wiedzy co robimy, czy jak działamy.

W styczniu, a dokładnie 11 w niedzielę mieliśmy okazję po raz kolejny wspomóc akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na jej 23. Finale. Nasza ekipa wraz zeznajomymi z lokalnego środowiska airsoftowego, postanowiła wystawić stoisko ze sprzętem, który używamy na naszych spotkaniach. Wszystko to miało miejsce w Nowotomyskim Ośrodku Kultury w Nowym Tomyślu.

Nie był to nasz pierwszy WOŚP w Nowym Tomyślu, lecz pierwszy jako grupa USSE. Jak zwykle ludzie nas nie zawiedli. Przybyli licznie, pełni uśmiechu, chęci rozmowy i gotowi na przymierzanie kamizelek, kabur udowych, hełmów, oraz zobaczenie szerokiej gamy replik karabinów.

Wzięliśmy też udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry. Wspieraliśmy naszych nowo pozyskanych partnerów z Majstergrata, ale na ten temat napiszemy już w osobnym wpisie ;)

Poniżej zamieszczamy link do naszej galerii ze zdjęciami z WOŚPu:

http://usse.pl/media/galeria/

Cieszymy się, że jesteśmy strasznie ciepło odbierani przez społeczeństwo, dlatego z miłą chęcią bierzemy udział w takich akcjach, a co za tym idzie zobaczymy się pewnie jeszcze nie raz.

/Korczu


Copyright © USSE 2015

Projekt i wykonanie: KDolata